Τρίτη 22 Ιανουαρίου 2013

Πέμπτη, 27 Σεπτεμβρίου 2012

Μελάς - Α.Ε. Ρέντη: 0-3

Με το δεξί ξεκίνησε τη φετινή αγωνιστική περίοδο η γυναικεία ομάδα. Νίκησαν την ομάδα του Μελά Αγ. Ελευθέριος με σκορ 0-3. Τα κορίτσια μπήκαν δυνατά από τον πρώτο πόντο και δεν άφησαν ιδιαίτερα περιθώρια αντίδρασης από την αντίπαλη ομάδα. Στο δεύτερο σετ υπήρξε μία κάμψη όμως στη συνέχεια με σοβαρότητα και πίστη στις δυνατότητες τους πήραν μια εύκολη νίκη. Το τρίτο σετ ξεκίνησε με την απόλυτη κυριαρχία της ομάδας μας. Η διακύμανση του 3ου σετ με  1-10 και 3-18 δεν αφήνει περιθώρια αμφισβήτησης στο ποιος ήταν ο κυρίαρχος του αγώνα. Τελικό σκορ 0-3 (8-25, 17-25 και 7-25). Ευχαριστούμε την ομάδα του Μελά για τη φιλοξενία της και ευχόμαστε καλή συνέχεια στο πρωτάθλημα.

Κυριακή, 30 Σεπτεμβρίου 2012

ΑΟΠ Μοσχάτο - Α.Ε.Ρέντη 1-3Νέα νίκη για την ομάδα μας εχθές στο εκτός έδρας παιχνίδι κυπέλλου με την ομάδα του Μοσχάτου με 3-1 και πρόκριση στους οχτώ (8) του θεσμού για την ΕΣΠΕΔΑ.