Παρασκευή 13 Ιουνίου 2014

Α.Ε.ΡΕΝΤΗ - ΓΣΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 3-2 (ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ) ΗΜΑΣΤΕ ΤΕΛΙΚΟ!!!

Η ομάδα γυναικών μας (τμήμα που αποτελείται από γυναίκες που δεν έχουν δελτίο σε ομάδες) και συμμετέχει στο τουρνουά ερασιτεχνών αθλητριών της ΕΣΠΕΔΑ, νίκησε σε αγώνα που έγινε χθες Πέμπτη στο Νέο Κλειστό Ρέντη την αντίστοιχη ομάδα του Πανιωνίου με 3-2 σετ (25-14, 25-13, 22-25, 22-25, 15-5) και προκρίθηκε στον μεγάλο τελικό με αντίπαλο την ομάδα του Πήγασου Χαΐδαρίου η οποία νίκησε στον άλλο ημιτελικό την ομάδα των Διαιτητών ΣΥΔΠΕ ΜΕ 3-2 σετ.

ΜΠΡΑΒΟ σε όλα τα κορίτσια για την ποιότητα παιχνιδιού που προσέφεραν σε πάρα πολλούς φιλάθλους και των δυο ομάδων και ιδιαίτερα στα κορίτσια μας και στον εκτελούντα χρέη προπονητού κ.Γιώργο Νικολακακο.

Α.Ε. Ρέντη: Γιώργος Νικολακάκος (προπονητής),  Κίκου Σ., Κουτρουμπά Ε., Μητροσύλη Ε., Δροσινού Π., Κεσισίδου Σ., Παντολέων Ε., Τσαπούρη Ε., Ξενάκη Σ., Κόλλια Α., Βαλσαμίδου Δ., Πανώρη Β., Παπαιακώβου Α., Σμυρλόγλου Δ., Ακζιώτη Μ., Κρεμμύδα Β., Βασιλείου Ο., Μαλεβίτη Ε., Κασάι Μ.